Recenze Carfax 2024

1011 Kč
cena za zprávu

Hodnocení (48)

30denní záruka vrácení peněz
Výhody:
 • Obsáhlá a přehledná zpráva
 • Free CARFAX VIN Check report on the following details: make, model, model year, body type
Nevýhody:
 • Dražší než konkurence
 • Funguje pouze pro vozy zakoupené v USA

Co je to Carfax?

CARFAX je nejdůvěryhodnějším poskytovatelem informací o historii vozidel na světě. Již více než 30 let pomáhá milionům zájemců o ojeté vozy lépe se rozhodovat při nákupu a vyhnout se nákladným skrytým problémům.

CARFAX poskytuje informace o historii vozidel v Severní Americe již desítky let a v současné době disponuje databází s více než 14 miliardami záznamů shromážděných od 35 000 partnerů a zdrojů, včetně ministerstev, vynucovacích orgánů, servisů a opraven, prodejců automobilů, pojišťoven a mnoha dalších.

Proč bych si měl vybrat službu Carfax?

Více než 20 miliard záznamů z více než 100 000 zdrojů dat v Evropě, Severní Americe a Kanadě.
30 let zkušeností
Důvěra milionů spotřebitelů po celém světě

Informace o datech:

Zpráva o historii vozidla od společnosti CARFAX obsahuje všechny nahlášené záznamy o servisu a údržbě za celou dobu užívání vozidla. Záznamy jsou zobrazeny v přehledném a snadno čitelném formátu, který obsahuje podrobné údaje o datu a místě údržby a o tom, jaký typ servisu byl proveden. V mnoha případech je navíc zaznamenán i počet ujetých kilometrů v době servisu, což potenciálním kupujícím umožňuje hlouběji nahlédnout do historie vozidla.

V servisní historii vozu by měla být uvedena většina výše uvedených typů údržby. Některé z nich mohou zruční majitelé provádět doma, jiné však častěji provádí servis/opravna. Níže je uveden příklad toho, jak přehledně je ve zprávě uvedena servisní historie vozidla.

Je důležité si uvědomit, že servisní historie vozidla je pouze jedním z prvků, které je třeba při koupi ojetého vozidla zohlednit. Ačkoli jsou servisní záznamy užitečné při získávání informací o minulosti vozidla, je důležité se o vozidle ještě před koupí dozvědět co nejvíce.

Kromě servisní historie nabízí zpráva o historii vozidla kupujícím ojetých vozů mnoho dalších užitečných informací, např:

 • Informace o registraci
 • Komplexní technické specifikace
 • Stáří vozidla
 • Počet majitelů
 • Záznamy o počtu najetých kilometrů
 • Manipulace s počtem najetých kilometrů (např. přetáčení tachometru, podvody atd.)
 • Historie vlastnictví
 • A mnoho dalšího…

Pokud jste prodejcem ojetých vozů a ztratili jste (nebo jste nikdy neměli) servisní historii svého vozu, předložením zprávy potenciálním kupujícím prokážete, že nemáte co skrývat. To buduje důvěru v situaci, kdy by zákazník mohl potenciálně od prodeje odstoupit.

Stále rostoucí databáze CARFAX obsahuje více než 14 miliard záznamů ze zdrojů po celém světě. Seznámení se servisní historií vozu a mnoha dalšími informacemi vám může pomoci vyhnout se koupi vozidla s nákladnými skrytými problémy. Zkontrolujte si vozidlo přes CARFAX ještě před koupí!

Informace o ceně:

Jedna zpráva: 39,99 €

5 zpráv: 56,99 €

Program pro podniky: od 64,99 €

Recenze na Carfax:

Společnost CARFAX vytvořila databázi s více než 14 miliardami záznamů s pomocí svých partnerů a zdrojů, včetně vládních úřadů, vynucovacích orgánů, servisů a opraven, prodejců automobilů, pojišťoven a mnoha dalších.

Vizí společnosti CARFAX je změnit trh s ojetými vozy k lepšímu. Jako nezávislý zdroj, který je přínosem jak pro spotřebitele, tak pro prodejce, by se žádný americký ojetý vůz neměl kupovat bez toho, aby se prověřila jeho historie pomocí zprávy o historii vozidla.

Zadejte svůj e-mail
×
VIN Dekoder

SLEVA 50% na

carvertical logo
559 Kč231 Kč
cena za zprávu při nákupu 3 zpráv
ZKONTROLUJTE VIN KÓD NYNÍ